Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.

Polityka prywatności

Polityka prywatności portalu Mamwiedzę.pl

Gromadzenie danych osobowych

ESKK Sp. z o.o., właściciel portalu Mamwiedzę.pl, szanując prawo użytkowników portalu do ochrony prywatności, stosuje odpowiednie rozwiązania, które ją zapewniają. Gromadzimy, przechowujemy i przetwarzamy dane osobowe Użytkowników portalu z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Poniżej przedstawiamy okoliczności i zakres zbierania danych osobowych oraz sposób ich wykorzystania:

1. Formularz rejestracji

Trzeba go wypełnić, aby zarejestrować się w Portalu oraz uzyskać dostęp do własnego konta i wszystkich funkcjonalności. Dane gromadzone za pomocą formularza to: imię, nazwisko, login, hasło, data urodzenia i adres e-mail. Dane te są niezbędne do przekazywania Ci niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowanie portalu – informowania o uruchamianiu kolejnych funkcjonalności,  wprowadzanych zmianach i nowościach, przesyłania newsletterów itp.

Masz prawo dowolnego zmieniania hasła, jeśli uznasz to za właściwe. Twój adres e-mail będzie przechowywany w bazie adresowej wykorzystywanej w celach dystrybucji informacji przez ESKK Sp. z o.o.

2. Cookies

Tzw. cookies to informacje, które nasz serwer zapisuje na dysku Twojego komputera. Dane te są anonimowe i dotyczą przeglądanych przez Ciebie stron w serwisie.

3. Informacje ogólne

Na stronach Mamwiedzę.pl zbierane są także informacje dotyczące rodzaju używanej przez Ciebie przeglądarki i systemu operacyjnego, adresu IP Twojego komputera, daty, godziny, czasu trwania sesji. Wykorzystujemy je do celów analitycznych i statystycznych.

4. Przechowywanie danych osobowych

Wypełniając formularz rejestracji, wyrażasz tym samym zgodę na umieszczenie podanych podczas rejestracji danych w bazie ESKK oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi w niniejszym regulaminie. Dane zebrane w powyższy sposób przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

5. Bezpieczeństwo

Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana w specjalnej strefie bezpieczeństwa, zapewniającej właściwą ochronę. Pełen dostęp do bazy danych posiadają jedynie nieliczni uprawnieni pracownicy ESKK Sp. z o. o. zajmujący się administracją bazy. ESKK jako Administrator danych osobowych portalu dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych i zapewniając wszystkim zarejestrowanym użytkownikom realizację uprawnień wynikających z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), w szczególności prawo wglądu do własnych danych, ich aktualizacji i usuwania (wystarczy pisemnie zwrócić się z takim żądaniem do ESKK).

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...