Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.

O stronie

Mamwiedzę.pl – portal dla chcących więcej. Więcej wiedzieć, umieć i rozumieć.

Mamwiedzę to portal, w którym znajdziesz wiele testów umożliwiających sprawdzanie wiadomości z różnych dziedzin. Jednak w Mamwiedzę nie chodzi tylko o samo sprawdzanie wiedzy, ale i o jej zdobywanie. Dlatego każdy test posiada rozbudowane interpretacje, które – niezależnie od tego, czy udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, czy nie – pozwalają dowiedzieć się więcej na dany temat.

Portal jest podzielony na dwa działy: „Wiedza” i „Testy”; w każdym z nich wyróżnionych jest 7 kategorii tematycznych. W dziale „Wiedza” znajdziesz krótkie artykuły: ciekawostki, zabawne przykłady, porady, interesujące historie. Większość artykułów ma swoje odpowiedniki w dziale „Testy” – np. jeśli przeczytasz artykuł na temat pochodzenia nazwy pizzy margherita, możesz być niemal pewien, że wśród testów znajduje się i taki, który sprawdza znajomość kuchni włoskiej oraz włoskiego słownictwa związanego z kulinariami.

To właśnie dział „Testy” stanowi o wyjątkowości portalu. Nowatorska koncepcja nauki poprzez testy umożliwia nie tylko sprawdzanie się podczas rozwiązywania quizów, ale także – za sprawą specjalnej konstrukcji interpretacji odpowiedzi – na poszerzanie wiedzy.

Interesujesz się muzyką brytyjską, ale czy posiadasz wiedzę o jej najważniejszych przedstawicielach? Dbasz o urodę, ale czy wiesz, jak to robić profesjonalnie? To tylko kilka przykładów z pokaźnego zbioru testów, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy. Gwarantujemy, że to nie wszystko – przez cały czas będą się pojawiać nowe quizy.

Pod poszczególnymi artykułami oraz pod testami możesz umieszczać swoje komentarze oraz oceny. Po zarejestrowaniu się w portalu możesz stworzyć własny profil oraz poznawać osoby, które interesują się tym samym co Ty (np. nauką języków obcych).

Masz wiedzę? Nie zawahaj się jej użyć! Zarejestruj się teraz »

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...