Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
TEST!

Astrologia chińska - przyczajony Tygrys, ukryty Smok

Astrologa chińska wywodzi się z pradawnej kosmologii, która zajmuje się budową i ewolucją Wszechświata jako całości. Jej początki sięgają X w. p.n.e., a pierwszy na świecie katalog gwiazd opracował chiński astronom Gan De już w IV w. p.n.e.
Big

Kosmologia, odkrycia astronomiczne i cała filozofia wschodnia oparta na Tao (prawa Natury) stworzyły podwaliny pod astrologię chińską i feng shui. Przy czym w swych początkach astrologia była wykorzystywana wyłącznie na potrzeby Cesarza (Imperatora), z czasem zaczęto jednak sporządzać horoskopy również dla „zwykłych ludzi”.

Nie sposób doszukać się powiązania pomiędzy zachodnią i chińską astrologią. Zachodnia astrologia bazuje bowiem na ścieżce Słońca przez Niebo i obserwuje konstelacje, które na tej drodze się znajdują. Chińska astrologia natomiast opiera się na Gwieździe Polarnej - Zi Wei i związanych z nią konstelacjach, a w swoich obliczeniach posługuje się kalendarzem księżycowym. Narzędziem do odczytania naszego losu jest Karta Purpurowej Gwiazdy

Chińska astrologia jest elementem większej całości, której odkrycie, poznanie i stosowanie umożliwia człowiekowi raz wpływać, a kiedy indziej akceptować zmieniający się dookoła niego świat. A wszystko to po to, aby przejść przez życie w szczęściu i harmonii.

Zapraszam Cię do rozwiązania testu, który dotyka tego, co tajemne, nieznane, a przez to i intrygujące.

Ranking

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 10 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 8 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 5 punktów

więcej

Ostatnio rozwiązali test

Avatar_0_missing_thumb

rozwiązano 02 Marzec 2015, 22:44

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 12 Czerwiec 2014, 21:14

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 31 Marzec 2014, 09:52

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 30 Kwiecień 2011, 21:58

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...