Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
TEST!

Sposób na dobrą prezentację

W dzisiejszych czasach chińskie przysłowie głoszące, że jeden obraz wart jest tysiąca słów, brzmi wyjątkowo aktualnie. Prezentacje multimedialne przygotowane za pomocą programu PowerPoint wykorzystujemy w szkole, pracy zawodowej oraz... w życiu prywatnym.

Prezentacje złożone ze slajdów ułatwiają nam wygłaszanie referatów, przedstawianie sprawozdań i wyników pracy oraz ubarwiają nasze wspomnienia z wakacji, opowieści o uroczystościach rodzinnych czy innych ciekawych zdarzeniach. W „kulturze obrazkowej” dobra znajomość programu do przygotowywania prezentacji naprawdę się opłaca!

Program PowerPoint oferuje wiele sposobów przedstawienia prezentacji, takich jak prezentacja na ekranie w formie pokazu, prezentacja on-line, przezrocza wyświetlane przez rzutnik, wydruki na papierze czy slajdy 35. Aplikacja do tworzenia slajdów została wzbogacona o narzędzia pozwalające dodać do prezentowanej treści efekty wizualne lub dźwiękowe. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dobrze znasz funkcje programu oraz czy potrafisz efektywnie je wykorzystać, rozwiąż poniższy test.

Ranking

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 14 punktów

więcej

Ostatnio rozwiązali test

Avatar_0_missing_thumb

rozwiązano 21 Marzec 2017, 07:56

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 05 Luty 2012, 00:04

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...