Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
TEST!

Feng shui ogrodu

Ogród z roślinami to zaczarowane miejsce, które syci nasze zmysły. Oczy zachwycają się barwami i kształtami, nos chłonie zapachy, ręce z czułością dotykają kwiatów i roślin, usta czują smak owoców i warzyw, a uszy chłoną szelest liści i śpiew ptaków…

Ogród urządzony zgodnie z zasadami feng shui ma jeszcze jedną zaletę – pozwala nam czuć, jak przepływa energia qi i napełnia nas harmonią tworzoną przez rośliny, zwierzęta oraz naturalne formy i kształty ziemi. Człowiek wpisuje się w ten krajobraz, aranżując miejsce na dom i wejście do niego, tworząc w ogrodzie miejsce do odpoczynku, relaksu czy zabawy oraz przestrzeń do uprawiania ulubionych roślin. Aby ogród był pełen harmonii i służył człowiekowi, trzeba szanować prawa, którymi rządzi się natura. Trzeba pozwolić roślinom, zwierzętom i ziemi współistnieć oraz dbać o nie, aby móc korzystać z tego, co nam dają.

Czy jesteś w stanie stworzyć takie zaczarowane miejsce? Zapraszam Cię do rozwiązania testu, który może być początkiem Twojej pasji, jaką stanie się ogród feng shui.

Ranking

Avatar_0_missing_thumb

zdobył 14 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 12 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 8 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 7 punktów

więcej

Ostatnio rozwiązali test

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 31 Marzec 2014, 09:25

Avatar_0_missing_thumb

rozwiązano 03 Październik 2011, 18:09

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 30 Sierpień 2011, 18:21

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 11 Maj 2011, 01:56

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 30 Kwiecień 2011, 17:58

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...