Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
TEST!

Feng shui w świecie biznesu

Jesteśmy otoczeni subtelnymi energiami qi i sha w każdym miejscu i czasie. Dbamy o nasze otoczenie w domu, a także o to, aby wybrać wygodne i ciekawe miejsce na spędzenie wakacji. Powinniśmy również zadbać o nasze miejsce pracy. Czy wiesz jak?

W pracy – jako pracownicy albo właściciele biznesu – spędzamy przynajmniej 1/3 naszego czasu i chcemy, żeby był on spożytkowany z jak największą korzyścią. Oczywiście feng shui nie zastąpi dobrej organizacji w firmie, znajomości przepisów, odpowiedniej strategii rozwoju, doświadczenia i wykształcenia. Jeśli jednak mimo spełnienia wszystkich tych warunków biznes nie rozwija się albo my jako pracownicy nie mamy satysfakcji z pracy, nie awansujemy lub ciągle ją tracimy, wtedy należy zwrócić uwagę na feng shui miejsca pracy. Wielu biznesmenów twierdzi, że są zbyt praktycznymi ludźmi, aby lekceważyć coś, co istnieje od kilku tysięcy lat i przynosi korzyści konkurencji ze Wschodu.

Zajmując się feng shui biznesu, należy pamiętać, że przestrzeń oddziałuje na ludzi tak samo w ich domach, jak i w miejscach pracy, jednak cele, jakie przyświecają ludziom w domach, różnią się od tych, jakie dominują w pracy. I tym właśnie różni się feng shui domu od feng shui biznesu.

Zapraszam Cię do rozwiązania testu, który, koncentrując się na feng shui biznesu, dotyka kwestii zamkniętych w trygramie Woda symbolizującym karierę i drogę życiową.

Ranking

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 11 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 10 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 9 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 6 punktów

więcej

Ostatnio rozwiązali test

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 27 Grudzień 2016, 11:50

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 01 Grudzień 2014, 11:57

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 31 Marzec 2014, 09:39

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 29 Sierpień 2013, 22:17

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 30 Maj 2013, 13:19

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...