Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
TEST!

Od zmierzchu do świtu... czyli jak robić lepsze zdjęcia.

Wszyscy robimy zdjęcia, każdy z nas może fotografować. Wystarczy tylko zmienić pozornie zwyczajne ujęcia, w pełne, magii, napięcia i atmosfery fotografie. Czy wiemy jak to zrobić, czy nas to intryguje … być może w odpowiedzi pomoże zamieszczony test.
Big

Test skierowany jest do miłośników fotografii, dysponujących podstawową wiedzą w zakresie sprzętu fotograficznego, fotografujących swoich bliskich i znajomych w domu, na spacerze, w podróży czy na wakacjach, znających podstawy obróbki zdjęć i cieszących się ich oglądaniem na monitorze komputera czy w postaci odbitek z foto-labu.

Test skierowany jest do tych, którzy chcieliby aby ich zdjęcia były jeszcze ciekawsze, ładniejsze, lepsze, bardziej interesujące, dla tych, którzy chcieliby fotografować i pokazać coś więcej … portrety osób, które lubimy, kochamy czy szanujemy, miejsca, krajobrazy, które oglądamy, podziwiamy, którymi się zachwycamy, wspaniały świat przyrody, kwiatów, owadów czy zwierząt, zdjęcia reportażowe z wydarzeń sportowych, koncertów czy z życia miasta, a także inne tematy, miejsca, chwile które nas zatrzymują.

Test ma pozwolić nie tylko sprawdzić Wam swoją aktualną wiedzę, ale przede wszystkim zainteresować, zwrócić uwagę na pozornie niedostępne aspekty fotografowania, wzbudzić chęć dzielenia się radością z innymi …

Ranking

Avatar_0_missing_thumb

zdobył 15 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 15 punktów

Avatar_1_missing_thumb

zdobyła 14 punktów

Avatar_0_missing_thumb

zdobył 14 punktów

2364_thumb

zdobył 14 punktów

więcej

Ostatnio rozwiązali test

Avatar_0_missing_thumb

rozwiązano 20 Wrzesień 2015, 20:30

Avatar_0_missing_thumb

rozwiązano 14 Kwiecień 2014, 16:39

3666_thumb

rozwiązano 18 Luty 2014, 00:32

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 02 Luty 2014, 22:03

Avatar_1_missing_thumb

rozwiązano 07 Listopad 2013, 01:11

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...