Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.
Uroda i zdrowie
Feed_icon

Analiza kolorystyczna: wizerunek kolorystycznie harmonijny

Big

Wygląd zawsze miał duże znaczenie, a we współczesnym świecie jego rola jeszcze wzrasta. Wielu z nas chciałoby poznać reguły dotyczące dobrego wyglądu. Poznanie tych zasad umożliwia analiza kolorystyczna. Czy wiesz, na czym ona polega?


Karnawałowe SOS

Big

Wiesz, co zrobić, by podczas rodzinnych uroczystości, prywatek i dużych imprez czuć się dobrze i wyglądać wspaniale?


Pielęgnacja skóry po lecie

Większość z nas kocha lato i wprost uwielbia zażywać kąpieli w wodzie i promieniach słonecznych. Godziny spędzone na słońcu mają jednak zgubny wpływ na naszą skórę, która po lecie potrzebuje solidnej dawki pielęgnacji.


Fakty i mity w codziennej kosmetyce

Big

Kolorowe gazety, strony internetowe, doświadczenia naszych mam... Wydaje się, że o codziennej kosmetyce wiemy wszystko. A może jednak pielęgnujemy kosmetyczne mity?


Kiedy słońce nas rozpala...

Big

Spalona słońcem skóra to ani nic przyjemnego, ani ładnego. Rozwiąż test i dowiedz się, co spakować do walizki, by urlop nie skończył się przykrymi dolegliwościami skórnymi.


Brzydsza płeć?

Big

Nie ma co ukrywać – dziś liczy się przede wszystkim dobry wygląd. Pracodawcy, i nie tylko, kładą nacisk na tak zwane pierwsze wrażenie. Z pierwszym wrażeniem jest jednak tak, że dobre można zrobić tylko raz :)


Woda zdrowia doda?

Big

W dawnych czasach ludzie z towarzystwa jeździli "do wód". Dokąd wybierają się współcześnie? Oczywiście do SPA! Sprawdź, czy poradzisz sobie w tym (wodnym) środowisku.


Domowe SPA, czyli relaks w domowym zaciszu

Big

Paskudna pogoda, codzienne zaganianie, stres. W takich sytuacjach większość z nas marzy o jednym – żeby uciec w jakieś ciepłe, spokojne miejsce, zaszyć się, odpocząć i zrelaksować. Wycieczka? Podróż w nieznane? A może SPA?


Jak dbać o paznokcie?

Zadbane paznokcie to nasza wizytówka. Czy wiesz, jak o nie dbać, by były zdrowe? Jakich pilników używać i jak przedłużyć żywotność lakieru?


Ku doskonałości: korekta twarzy w makijażu

Idealnym kształtem twarzy w makijażu jest twarz owalna. Każda z kobiet chciałaby ją mieć. Za pomocą prostych zabiegów można optycznie zbliżyć się do tego ideału i ukryć ewentualne mankamenty urody.


All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...