Wakacje za granicą? Przełam barierę i podszlifuj język jeszcze przed wyjazdem.

Rytuały przynoszące bogactwo: karp i złota woda

Remedia feng shui to nie tylko symbole Wschodu w postaci dzwonków wietrznych, lusterek ba gua czy żab pieniężnych. Jako remedium feng shui możemy zastosować różne znane nam rytuały, które wykonujemy w jakimś konkretnym celu.

Zapewne każdy słyszał, że łuski wigilijnego karpia powinno się nosić w portfelu, aby pomnażały pieniądze, i to prawda. Tylko, że nie jest to takie proste, jak nam się wydaje. Nie wystarczy jedna łuska, którą nam ktoś da. Aby zadziałało, trzeba po pierwsze samemu złowić karpia, po drugie samodzielnie go zabić i oczyścić, a po trzecie wszystkie łuski zabrać tylko dla siebie. Nie wolno się nimi dzielić i ani jednej zgubić. Tak zgromadzone symbole bogactwa myjemy, suszymy i 24 grudnia przed wieczerzą chowamy do własnego portfela. Mężczyźni, którzy od lat stosują ten rytuał, rzeczywiście nie narzekają na brak gotówki. A zatem Panowie do dzieła!

Aby dać szansę na bogactwo kobietom, polecamy bardzo przyjemny i równie skuteczny rytuał złotej wody. Wymaga on, abyśmy już na starcie posiadały chociaż minimalne bogactwo. Otóż 23 grudnia wieczorem należy nalać do ładnej – najlepiej porcelanowej – miski świeżej, czystej wody. Następnie wrzucamy do niej nasze skarby – złotą i srebrną biżuterię, monety, kamienie szlachetne itp. Im więcej wartościowych przedmiotów wrzucimy do miski, tym większe czeka nas bogactwo. Tak przygotowaną wodę pozostawiamy na całą noc, by napełniła się mocą bogactwa. W Wigilię 24 grudnia z samego rana biegniemy do łazienki i myjemy się w złotej wodzie, patrząc i napawając się jej pięknem i magią. Kobiety, które stosują ten rytuał, zawsze mają pieniądze na swoje przyjemności. A zatem Drogie Panie – już teraz zaplanujcie przygotowanie swojej złotej wody!

 

Feng shui - droga do bogactwa? Kompleksowy kurs feng shui: omówienie technik i symboli, szkoły feng shui, chińskie znaki zodiaku. LINK SPONSOROWANY

Komentarze (0)

All rights reserved Mamwiedzę.pl
Ładuję...